Urządzony SALON FRYZJERSKI w bardzo dobrej lokalizacji

Sygnatura Nieruchomości : 595
399.000PLN
Powierzchnia: 37,84 m2 Podłoga: 37,84 m2 Pokoje: 2 Łazienki: 1 Rok budowy: 2005 Typ konstrukcji: murowana Kod Pocztowy: 78-100

Do sprzedaży bardzo ładny, dobrze rozplanowany, przestronny i funkcjonalny lokal usługowy. Idealnie przystosowany do prowadzenia salonu fryzjerskiego (posiada wszystkie odbiory sanepidu, niezbędne do tego zakresu działalności). Świetnie sprawdzi się również jako salon fryzjersko – kosmetyczny. Przy zmianie wystroju może pełnić każdą funkcję handlowo – usługową lub biurową.

Powierzchnia lokalu wynosi 37,84 m2, a jego dodatkowym atutem jest wysokość 2,80 m, dzięki czemu w lokalu jest dużo przestrzeni i doskonała wentylacja, a także sprawia on wrażenie znacznie większego.

Lokal usytuowany jest na parterze budynku wielorodzinnego, obok innych lokali usługowych i posiada wejście od strony ruchliwego i uczęszczanego chodnika.

Składa się z dużego pomieszczenia głównego z wyraźnie zaznaczoną recepcją, kuchni, łazienki z wc oraz pomieszczenia gospodarczego.

Wykończenie: Podłogi – terakota, witryny oraz drzwi wejściowe  – PCV, ściany – tynki malowane, w pomieszczeniach mokrych – glazura. Za dodatkową opłatą możliwe jest nabycie całego wyposażenia widocznego na zdjęciach.

Dostępne sieci: energia elektryczna, woda, c.o., kanalizacja, Internet. Ogrzewanie centralne. Miesięczny czynsz do wspólnoty wynosi ok. 230 zł z zaliczkami na ogrzewanie i wodę oraz wywóz śmieci.

Z uwagi na położenie w ciągu innych lokali USŁUGOWYCH, oraz biorąc pod uwagę:  1) powierzchnię lokalu, 2) jego wysokość, 3) możliwość odpowiedniej aranżacji wnętrza ścianami działowymi, 4) duże, przeszklone witryny, 5) miejsca postojowe przy całej długości ulicy, 6) położenie na terenie dużego osiedla domów wielorodzinnych, nieruchomość ta STANOWI DOSKONAŁE MIEJSCE DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI USŁUGOWEJ na terenie dużego osiedla (np. fryzjer + kosmetyczka, gabinet lekarski, bank, wszelkiego rodzaju działalność biurowa, usługowa, czy handlowa etc.). SZCZEGÓLNIE POLECAMY!!

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i na podstawie oględzin nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 16 18 18, 609 68 69 67 tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Parking
  • Pełne umeblowanie

Zapytaj o tę Nieruchomość: