Mieszkanie z możliwością przekształcenia na LOKAL USŁUGOWY

Sygnatura Nieruchomości : 600
450.000PLN
Powierzchnia: 73,12 m2 Podłoga: 73,12 m2 Pokoje: 3 Sypialnie: 2 Łazienki: 1 Rok budowy: 1929 Piwnice: 1 Typ konstrukcji: murowana - cegła Kod Pocztowy: 78-100

Na sprzedaż niepowtarzalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone w przedwojennej, dobrze utrzymanej kamienicy, z ZATWIERDZONYM PROJEKTEM BUDOWLANYM I POZWOLENIEM NA PRZEBUDOWĘ WRAZ ZE ZMIANĄ SPOSPBU UŻYTKOWANIA NA LOKAL USŁUGOWY (szczegóły dot. projektu po osobistym kontakcie w biurze). Aktualnie lokal mieszkalny wykorzystywany jest zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Mieszkanie środkowe o pow. 73,12 m2, znajduje się na parterze, przy spokojnej ulicy w centrum miasta.  Budynek o indywidualnej architekturze, zbudowany  z cegły.

Mieszkanie przestronne i ustawne. Wystawa okien – dwustronna. Duży metraż poszczególnych  pomieszczeń i wysokość  ścian (ok. 3,5 m) nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Przy dokonaniu pewnych zmian w aranżacji powstanie piękne, eleganckie i wyjątkowe mieszkanie, LUB DUŻY LOKAL USŁUGOWY z przeznaczeniem na NIEUCIĄŻLIWĄ DZIAŁALNOŚĆ (sklep/y, biuro). Jego potencjał aranżacyjny jest naprawdę ogromny.

Mieszkanie dające duże poczucie przestrzeni. Składa się z trzech odrębnych pokoi (jeden przechodni), przedpokoju oraz kuchni i łazienki z wc. Dwa pokoje znajdują się od strony zachodniej, a  największy pokój dzienny oraz kuchnia od strony wschodniej.

WYKOŃCZENIE: Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, odnowione. Na ścianach tynki malowane, tapety ozdobne, glazura. Podłogi – panele i terakota.  Okna – PCV. Drzwi zewnętrzne – drewniane (starszy typ), drzwi wewnętrzne – oryginalne, przedwojenne.  Czynsz do wspólnoty – 750 zł wraz z zaliczkami na ogrzewanie, wodę, śmieci i fundusz remontowy. Do mieszkania przynależy duża piwnica, o powierzchni ok. 6 m2. Termin wydania – 1,5  miesiąca (do uzgodnienia).

Budynek o indywidualnej architekturze, zadbany, niepowtarzalny, zbudowany z cegły.  Doskonała lokalizacja! W zasięgu pieszym wszelkiego rodzaju punkty handlowo – usługowe, restauracje, puby, kościół, opieka zdrowotna, urzędy, kino, galeria handlowa, morze, plaża, etc.

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum, do morza ok. 2 km. Z uwagi na bliskość różnego rodzaju punktów usługowych, sklepów, aptek, przychodni lekarskich, szkół, przedszkoli, ogrodzonego miejskiego placu zabaw dla dzieci, oraz szerokiej dostępności komunikacyjnej LOKAL TEN MOŻE SPEŁNIĆ ZARÓWNO OCZEKIWANIA MIESZKANIOWE, JAK I DOSKONALE NADAJE SIĘ DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, PO WDROŻENIU KONIECZNYCH ROZWIĄZAŃ.  POLECAMY!

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 16 18 18, 609 68 69 67 tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Piwnica
  • Plac zabaw

Zapytaj o tę Nieruchomość: