Pon. - Pt. : 10.00 - 17.00
Graniczna 2/1, 78-100 Kołobrzeg

Lokal idealny na gabinet lekarski, gabinet kosmetyczny lub biuro

Sygnatura Nieruchomości : 509
1.500PLN
Powierzchnia: 31,62 m2 Podłoga: 31,62 m2 Pokoje: 1 Łazienki: 1 Rok budowy: 2007 Kod Pocztowy: 78-100

Do wynajęcia na dłuższy okres (minimum 1 rok) gustownie zaaranżowany, elegancki lokal usługowy, jednopokojowy wraz z zapleczem, które stanowią poczekalnia, recepcja, szatnia i łazienka. Lokal położony w ciągu innych lokali usługowych, pięknie wykończony, estetyczny, dostępny od 01 czerwca 2018r.

Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń:

Gabinet: 9,05 m2

Poczekalnia: 12,67m2

Recepcja: 2,36 m2

Szatnia: 3,36 m2

Łazienka z wc: 4,18 m2

Poczekalnia, recepcja, szatnia i łazienka z wc do wspólnego korzystania z sąsiadującym gabinetem fizjoterapeuty.

Lokal idealnie przystosowany do prowadzenia GABINETU LEKARSKIEGO lub salonu kosmetycznego (posiada wszystkie odbiory sanepidu, niezbędne do tego zakresu działalności), może również doskonal sprawdzić się jako biuro. Lokal usytuowany jest na I kondygnacji budynku z bezpośrednim wejściem z podestu (schody od strony uczęszczanego chodnika). Posiada dużą witrynę wystawową.

Lokal w stanie technicznym bardzo dobrym, wykończony materiałami wysokiej jakości. W witrynach rolety. Ogrzewanie miejskie. Do wydania po uzgodnieniu szczegółów.

Wykończenie: Podłogi – wysokiej jakości terakota, okna – PCV, ściany – gładzie malowane, w pomieszczeniach mokrych – glazura. Świetne miejsce na prowadzenie działalności usługowej, bądź biurowej! W pobliżu miejsca parkingowe, liczne sklepy, różnego rodzaju placówki usługowe.

Opłaty:

1500zł – miesięczny czynsz najmu wraz z czynszem do wspólnoty i opłatami za media

Jednorazowo:

2000 zł – Kaucja zwrotna zabezpieczająca.

1500 zł brutto – prowizja biura za przeprowadzenie wszystkich czynności i przygotowanie dokumentów dotyczących wynajmu lokalu.

Lokal w stanie technicznym bardzo dobrym. SZCZEGÓLNIE POLECAMY!

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 68 69 67, tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

 

 

Udogodnienia:

  • Część umeblowania w cenie
  • Kaucja

Zapytaj o tę Nieruchomość: