Pon. - Pt. : 10.00 - 17.00
Graniczna 2/1, 78-100 Kołobrzeg

Lokal handlowo – usługowy w PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI

Sygnatura Nieruchomości : 553
5.500PLN
Powierzchnia: 51,86  m2 Pokoje: 1 Łazienki: 1 Rok budowy: 2001 Kod Pocztowy: 78-100

Do wynajęcia na dłuższy okres (minimum 1 rok z opcją przedłużenia umowy na dalszy okres) bardzo ładny lokal handlowo – usługowy, o powierzchni 51,86 m2. Lokal w doskonałej lokalizacji przy jednej z najbardziej uczęszczanych, handlowych ulic Kołobrzegu, położony w ciągu innych lokali usługowych, wykończony, estetyczny, dostępny od zaraz.

Lokal idealnie przystosowany do prowadzenia wszelkiej działalności handlowo – usługowej. Posiada jedną dużą salę sprzedaży, przeszkloną, witrynę, usytuowany jest na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem z uczęszczanego chodnika.   Lokal w stanie technicznym bardzo dobrym, wykończony.  Ogrzewanie miejskie. Do wydania po uzgodnieniu szczegółów.

Wykończenie: Podłogi – terakota, okna – PCV, ściany – gładzie malowane, w toalecie – glazura. Doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu. W pobliżu miejsca parkingowe, liczne sklepy, różnego rodzaju placówki usługowe.

Opłaty:

5.500 zł netto/brutto – miesięczny czynsz najmu (istnieje możliwość doliczenia VAT-u do czynszu)

345,61 zł brutto – miesięczny czynsz  do wspólnoty

Jednorazowo:

11.000 zł – Kaucja zwrotna zabezpieczająca (równowartość 2-miesięcznego czynszu)

Wszelkie szczegóły najmu do uzgodnienia po kontakcie osobistym.

Lokal w stanie technicznym bardzo dobrym. SZCZEGÓLNIE POLECAMY!

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 68 69 67, lub 609 16 18 18 tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

 

 

Udogodnienia:

  • Czas najmu - minimum 1 rok
  • Kaucja
  • Parking

Zapytaj o tę Nieruchomość: