Pon. - Pt. : 10.00 - 17.00
Graniczna 2/1, 78-100 Kołobrzeg

Działka w pasie nadmorskim z dużym potencjałem inwestycyjnym

Sygnatura Nieruchomości : 550
752.000PLN
Powierzchnia: 3008 m2 Kod Pocztowy: 78-100

NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W KOŁOBRZEGU !!!

Odległość do plaży – 15 minut piechotą, z bezpośrednim dostępem do nadmorskiej ścieżki rowerowej.

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 3008 m2 – z możliwością dokupienia przylegającej do niej na całej długości części działki sąsiedniej (ok. 4000 m2) – położona w Kołobrzegu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Koralowej.

Dla obszaru, na którym znajduje się działka obowiązuje studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kołobrzeg, w którym teren ten oznaczony jest, jako teren o przewadze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami towarzyszącymi. W kierunkach rozwoju ww. terenu zapisano, że jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, mieszkaniowo – pensjonatowej, mieszkaniowo – usługowej i usługowej, częściowo niezainwestowany z możliwością uzupełnienia terenu o następujące preferowane funkcje:
1. mieszkaniową jednorodzinną,
2. pensjonatową,
3. usługową,
4. gastronomiczną,
5. usługowo – administracyjną,
6. należy dążyć do wprowadzenia harmonijnego układu urbanistycznego.

Działka ta zatem, ( a tym bardziej po dokupieniu części działki sąsiedniej), POSIADA BARDZO DUŻY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY. Obecnie po przeciwnej stronei ulicy realizowana jest budowa eleganckiego, kameralnego aparthotelu, z kompleksem basenowym i plażą. Jest to więc dobre sąsiedztwo dla uzyskania warunków zabudowy dla podobnej inwestycji.

Działka w kształcie trójkąta. MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA CZĘŚCI DZIAŁKI SĄSIEDNIEJ W KSZTAŁCIE PROSTOKĄTA, W CENIE 250 ZŁ/M2. Działka ogrodzona, teren działki płaski. Media w drodze, przy działce. Na osiedlu wybudowane drogi wewnętrzne. Droga przy której znajduje się działka z polbruku, oświetlona.

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 68 69 67 lub tel. 609 16 18 18, tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl, www.kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
  • Działka z możliwością zabudowy
  • Media w drodze przy działce
  • Ogłoszenie jest kierowane do podmiotów wymienionych w art. 2 a ust. 1 i 3 ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz. U. z 2012 r. poz. 803 j.t. ze zm.)
  • Teren ogrodzony
  • Z możliwością dokupienia części działki sąsiedniej - ok. 4000 m2

Zapytaj o tę Nieruchomość: