Działka idealna pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne

Sygnatura Nieruchomości : 575
157.000PLN
Powierzchnia: 2057 m2 Kod Pocztowy: 78-100

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Na sprzedaż bardzo ładna, niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2057 m2, położona w odległości ok. 6,5 km od centrum Kołobrzegu.

Działka od strony południowej graniczy z drogą osiedlową. Z pozostałych stron otoczona jest innymi działkami budowlanymi. Sąsiedztwo stanowią nowo wybudowane domy jednorodzinne, lub domy w budowie. Prężnie rozwijające się podmiejskie osiedle domów jednorodzinnych.

Działka w kształcie prostokąta, dłuższym bokiem przylegająca do drogi, o wymiarach 52m x 39,5m. Teren działki płaski, porośnięty trawą, nieogrodzony. Media w drodze bezpośrednio przy działce (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Dojazd drogą wewnętrzną w tej chwili wykładaną płytami – z drogi głównej asfaltowej. Zakup działki obejmuje zakup udziału w drodze wewnętrznej, przy której położona jest działka.

Dla tego terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Najważniejsze wytyczne z planu zagospodarowania przestrzennego , to:

– zabudowa wolnostojąca, garaż wbudowany, wolnostojący lub połączony z budynkiem gospodarczym,

– w tylnej części dopuszcza się zabudowę gospodarczo – garażową,

– linie zabudowy: 10 m od linii rozgraniczających z drogą,

– maksymalna powierzchnia zabudowy – 25%,

– minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna – 60%

– wysokość zabudowy mieszkaniowej – do 2 kondygnacji (druga kondygnacja w poddaszu użytkowym), wysokość kalenicy głównej do 9 m, kalenica min. 50 % długości ściany frontowej, równoległa do frontu działki.

– dach stromy dwu- lub wielospadowy (35- 50 st.)

Coraz ładniejsze otoczenie nowopowstającego osiedla podmiejskiego, bliskość natury i jednocześnie bliskość miasta sprawiają, że jest to idealne miejsce pod budowę domu, SZCZEGÓLNIE POLECAMY!!

 Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 16 18 18, lub 609 68 69 67 tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Działka budowlana
  • Działka z udziałem w drodze wewnętrznej
  • Media w drodze przy działce
  • Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Zapytaj o tę Nieruchomość: