Ładna działka budowlana we wsi Ramlewo

Sygnatura Nieruchomości : 36
45.000PLN
Powierzchnia: 2500 m2 Kod Pocztowy: 78-121

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu nr 96, położoną we wsi Ramlewo (gm. Gościno),  o powierzchni 2 500m2. Działka stanowi grunty orne klasy IVa.

Teren płaski, porośnięty trawą, nieogrodzony. Nieruchomość przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej.  Media w drodze. Bardzo dobre miejsce na budowę domu.W bezpośrednim sąsiedztwie budynki mieszkalne i zabudowania gospodarcze. We wsi sklep, kościół, przystanek autobusowy,  zabytkowy pałacyk, poczta.

Wieś Ramlewo znajduje się w odległości 2,5 km od krzyżówki Kołobrzeg – Świdwin w kierunku na Koszalin. Odległość do drogi krajowej nr 6 Szczecin – Gdańsk, wynosi 950 m. Dojazd drogą krajową z obu stron wsi. Do Koszalina – 40 km, do Kołobrzegu – 28 km, do Świdwina 25km.

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: 609 68 69 67 tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Działka z możliwością zabudowy
  • Media w drodze przy działce

Zapytaj o tę Nieruchomość: