Działka budowlana w Niekaninie w atrakcyjnej cenie

Sygnatura Nieruchomości : 540
280.000PLN
Powierzchnia: 2430 m2 Kod Pocztowy: 78-100

Z PRZEZNACZENIEM POD BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE JEDNORODZINNE Z RZEMIOSŁEM I USŁUGAMI!

Na sprzedaż bardzo ładna, niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2430 m2, położona w odległości ok. 4 km od Kołobrzegu. Działka znajduje się na lekkim wzniesieniu. Od strony wschodniej przylega do wytyczonej geodezyjnie drogi wewnętrznej. W najbliższym otoczeniu podobne działki budowlane oraz od strony północnej nieograniczony widok na pola stanowiące grunty orne. W najbliższym sąsiedztwie nowo wybudowane domy jednorodzinne, lub domy w budowie. Prężnie rozwijające się podmiejskie osiedle eleganckich domów jednorodzinnych.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 45m x 54m, ukształtowanie terenu korzystne. Teren lekko podnoszący się w kierunku północnym, porośnięty trawą, nieogrodzony. Media w drodze asfaltowej (prąd, woda, kanalizacja) – ok 120 m od działki.. Dojazd do działki drogą gruntową wewnętrzną, z głównej drogi asfaltowej. Zakup działki obejmuje zakup udziału w drodze gruntowej, przy której położona jest działka.

Dla tego terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z możliwością lokalizacji rzemiosła i usług nieuciążliwych. W wypisie z rejestru gruntów oznaczona jako PsV.

Ładne otoczenie nowopowstającego osiedla podmiejskiego, bliskość natury i jednocześnie bliskość miasta sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno pod budowę domu, jak i prowadzenie działalności gospodarczej! W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ DZIAŁKI SĄSIEDNIE. SZCZEGÓLNIE POLECAMY!!

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 16 18 18, lub 609 68 69 67 tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Działka budowlana
  • Działka z udziałem w drodze wewnętrznej
  • Media w drodze
  • Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Zapytaj o tę Nieruchomość: