Ładny, 70m2 lokal biurowo – handlowo – usługowy w sąsiedztwie Starówki

Sygnatura Nieruchomości : 601
2.190PLN
Powierzchnia: 70 m2 Podłoga: 70 m2 Pokoje: 3 Łazienki: 1 Typ konstrukcji: murowana Kod Pocztowy: 78-100

Do wynajęcia na dłuższy okres (minimum 1 rok) niezwykle funkcjonalny lokal użytkowy, o powierzchni 70 m2, składający się z 3 pokoi, doskonale nadający się na działalność biurową, handlową lub usługową nieuciążliwą. Zaplecze socjalne stanowi aneks kuchenny i antresola urządzone w jednym z pokoi, pomieszczenie wc i korytarz.

Lokal położony jest w sąsiedztwie kołobrzeskiej Starówki w ciągu innych lokali usługowych, na wysokim parterze kamienicy z lat 90-tych, estetycznie wykończony, posiada dwie duże witryny okienne oraz jedno wejście od frontu. Dostępny od zaraz.

Lokal idealnie przystosowany do prowadzenia działalności biurowej, jednakże może  również doskonale sprawdzić w różnego rodzaju działalności usługowej, czy handlowej.

Lokal w stanie technicznym bardzo dobrym, wykończony materiałami dobrej jakości. W witrynach żaluzje. Ogrzewanie miejskie. Do wydania po uzgodnieniu szczegółów.

Wykończenie: Podłogi – terakota, okna – PCV, ściany – gładzie malowane, w pomieszczeniu wc – glazura. Świetne miejsce na prowadzenie działalności usługowej, bądź biurowej! W pobliżu miejsca parkingowe, liczne sklepy, różnego rodzaju placówki usługowe.

Opłaty:

2190 zł – miesięczny czynsz najmu

724,50 zł – miesięczny czynsz do wspólnoty

Opłaty za prąd, wodę oraz śmieci – według zużycia

Jednorazowo:

4380 zł – Kaucja zwrotna zabezpieczająca.

Lokal w stanie technicznym bardzo dobrym. SZCZEGÓLNIE POLECAMY!

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 68 69 67, tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

 

 

Udogodnienia:

  • Czas najmu - minimum 1 rok
  • Kaucja

Zapytaj o tę Nieruchomość: