Pon. - Pt. : 10.00 - 17.00
Graniczna 2/1, 78-100 Kołobrzeg

Duża, ładna działka pod dom jednorodzinny w Sarbi, gm. Kołobrzeg

Sygnatura Nieruchomości : 578
68.000PLN
Powierzchnia: 1700 m2 Kod Pocztowy: 78-133

Na sprzedaż bardzo ładna, niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1700 m2, położona w Sarbi, w odległości ok. 17 km od centrum Kołobrzegu.

Działka znajduje się w centralnej części miejscowości. Z dwóch stron graniczy bezpośrednio z drogą osiedlową (nawierzchnia dróg z polbruku), natomiast z pozostałych dwóch stron z pasem zieleni pozostawionym na wybudowanie chodników i również z  nowo wybudowaną drogą z polbruku, oświetloną. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi. Sąsiedztwo stanowią nowo wybudowane domy jednorodzinne, lub domy stanowiące wcześniejszą zabudowę wsi. Ładne, zadbane otoczenie małej miejscowości.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 52,5 m x 32,5m. Teren działki płaski, porośnięty trawą, krzewami, nieogrodzony. Na terenie działki pozostałości starego muru. Media w drodze bezpośrednio przy działce (prąd, woda, kanalizacja, gaz).

Dla tego terenu obowiązuje miejscowy, ogólny plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Ładne otoczenie zadbanej miejscowości, duża powierzchnia działki, dająca komfort przestrzeni, bliskość natury i jednocześnie niedaleka odległość do sąsiednich domów, jak i bardzo dobry dojazd do Kołobrzegu sprawiają, że jest to idealne miejsce pod budowę domu. SZCZEGÓLNIE POLECAMY!!

 Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 16 18 18, lub 609 68 69 67 tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Działka budowlana
  • Media w drodze przy działce
  • Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Zapytaj o tę Nieruchomość: