Pon. - Pt. : 10.00 - 17.00
Graniczna 2/1, 78-100 Kołobrzeg

Duża działka budowlana w pobliżu pięknego lasu

Sygnatura Nieruchomości : 529
75.175PLN
Powierzchnia: 3007 m2 Kod Pocztowy: 78-122

Dotychczasowa cena 90.210 zł

NOWA NIŻSZA CENA 75.175 zł !!

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu o powierzchni 3007 m2, położoną w miejscowości Charzyno, ok. 12 km od centrum Kołobrzegu. Działka budowlana, znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w pobliżu przystanku autobusowego.

Działka w kształcie prostokąta, nieogrodzona, porośnięta trawą. Teren stanowi grunty orne klasy RV i PsVI. Dla terenu na którym znajduje się działka brak planu zagospodarowania przestrzennego, ale wydano dla niego ważne warunki zabudowy, dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolnostojącego do dwóch kondygnacji naziemnych z dachem dwuspadowym lub wielospadowym o nachyleniu 25-45 st. I szerokości elewacji frontowej budynku do 20 m. Wskaźnik powierzchni nowej zabudowy max 15%, wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej – minimum 65%. Do działki należy zapewnić dojście i dojazd z drogi publicznej oraz urządzić na terenie działki minimum dwa miejsca postojowe.

W najbliższym sąsiedztwie dwie działki zabudowane (domy i zabudowania gospodarskie), a także pola uprawne i piękny las. Media w drodze asfaltowej. We wsi znajdują się m.in. kościół, szkoła, remiza ochotniczej straży pożarnej, sklepy, zakłady usługowe. Okolica cicha i spokojna.

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.
W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 16 18 18, tel. 609 68 69 67 lub (94) 35 230 81,
e-mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
  • Działka z możliwością zabudowy
  • Media w drodze przy działce

Zapytaj o tę Nieruchomość: