Duża działka budowlana na powstającym osiedlu domów jednorodzinnych

Sygnatura Nieruchomości : 616
110.000PLN
Powierzchnia: 3152 m2 Kod Pocztowy: 78-122

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 3152m2, położona w miejscowości Charzyno, w odległości ok. 12 km od centrum Kołobrzegu. Działka znajduje się na terenie nowopowstającego osiedla domów jednorodzinnych i jest sprzedawana z udziałem w drodze wewnętrznej. Kształt działki zbliżony do kwadratu. Teren głównie porośnięty trawą, z młodymi drzewkami owocowymi, ogrodzony siatką.

Dla przedmiotowej działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolnostojącego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz udzielone zostało pozwolenie na budowę. Zgodnie z wydanymi warunkami zabudowy, maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 15% powierzchni działki, minimalna powierzchnia biologicznie czynna – 65% powierzchni działki.

Działka bezpośrednio przylega do drogi gruntowej, stanowiącej drogę wewnętrzną, umożliwiającą dostęp do drogi publicznej. Działka sprzedawana jest wraz z udziałem w tejże drodze wewnętrznej. Droga wewnętrzna przy której znajduje się działka posiada bezpośrednie połączenie z drogą asfaltową. Energia elejtryczna – w działce, studnia na działce, pozostałe media w drodze. Nieruchomość położona w ładnym otoczeniu. W pobliżu las. We wsi, w odległości około 2,5 km znajdują się m.in. kościół, szkoła, remiza ochotniczej straży pożarnej, sklepy, zakłady usługowe. Odległość od przystanku autobusowego ok. 500m. Okolica cicha i spokojna, w otoczeniu lasy i pola.

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 16 18 18, lub 609 68 69 67, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Działka z możliwością zabudowy
  • Działka z udziałem w drodze wewnętrznej
  • Teren ogrodzony

Zapytaj o tę Nieruchomość: