Pon. - Pt. : 10.00 - 17.00
Graniczna 2/1, 78-100 Kołobrzeg

Dom na działce z funkcją mieszkalno – usługową na terenie miasta Kołobrzeg

Sygnatura Nieruchomości : 588
650.000PLN
Powierzchnia: 197,36 m2 Podłoga: 197,36 m2 Pokoje: 5 Sypialnie: 4 Łazienki: 1 Garaże: 2 Rok budowy: 1991 Piętro: 1 Typ konstrukcji: murowana Zadaszenie: dach dwuspadowy kryty blachą Kod Pocztowy: 78-100

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!

Na sprzedaż bardzo ładna działka gruntu o pow. 1035 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z warsztatem, oraz garażem, położona w Kołobrzegu. DZIAŁKA I BUDYNEK Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM!

Ogromnym atutem tej nieruchomości jest LOKALIZACJA NA TERENIE MIASTA i jej funkcja określona w planie zagospodarowania przestrzennego, jako  mieszkaniowa z DOPUSZCZONĄ DZIAŁALNOŚCIĄ USŁUGOWĄ LUB GOSPODARCZĄ o powierzchni całkowitej nieprzekraczającej 30% powierzchni całkowitej budynku.

Działka zabudowana jest budynkiem dwukondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, o pow. użytkowej 197,36 m2, wolnostojącym z warsztatem w bryle budynku. Do budynku dobudowano garaż o pow. 36,02 m2, wraz z pomieszczeniem gospodarczym murowanym z cegły z dachem jednospadowym, krytym blachą o pow. 18,47 m2.

Budynek mieszkalny wybudowany na początku lat 90-tych, wykazujący zużycie eksploatacyjne, bez stwierdzonych wad i uszkodzeń konstrukcji, w stanie technicznym średnim z uwagi na rozwiązania konstrukcyjne i materiały wykończeniowe, pochodzące z okresu wybudowania.

PARTER o pow. 98,41 m2 pełni funkcję usługową i gospodarczą dla budynku. Znajdują się tutaj: warsztat, biuro, pom. socjalne, kotłownia, spiżarnia, wiatrołap, korytarz z klatką schodową.

PIĘTRO o pow. 98,95 m2, pełni funkcję mieszkalną. Składa się z pokoju dziennego z kominkiem, 4 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki oraz korytarza z klatką schodową. Wszystkie pomieszczenia są przestronne i dobrze doświetlone.

ROZWIĄZANIA KONSTRUKCYJNE i MATERIAŁOWE: Fundamenty – betonowe, ściany zewnętrzne – murowane z suporeksu i cegły, ścianki działowe – murowane, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, kryty blachą, strop nad parterem – żelbetowy, nad piętrem – drewniany. Schody – betonowe obłożone drewnem z balustradą drewnianą. Rynny i rury z blachy, tynk zewnętrzny – cyklinowany, tynki wewnętrzne – cementowo – wapienne, na ścianach boazeria , sufit pokryty sklejką, w kuchni i łazience na ścianach glazura. Podłogi: Parter – terakota starszego typu, w warsztacie – posadzka betonowa, w pokojach i korytarzu – parkiet, w łazience i kuchni – terakota starszego typu. Okna PVC – starszy typ, w warsztacie okna stalowe – pojedyncze. Drzwi wejściowe – drewniane – klepkowe, drzwi wewnętrzne – płycinowe, w części warsztatowej – wrota stalowe – dwuskrzydłowe, oraz drzwi PCV i płycinowe. W łazience wanna i kabina prysznicowa.

INSTALACJE W BUDYNKU: elektryczna 220 i 380V, wodociągowa z sieci, kanalizacyjna – do szamba, centralnego ogrzewania – piec węglowy. Gaz w drodze.

DZIAŁKA ogrodzona, zadbana i zagospodarowana. Ogrodzenie na słupkach murowanych, przęsła z desek oraz siatka – mocowane do słupków stalowych. Brama i furtka – metalowe. Utwardzenia z betonu.  Ładne nasadzenia roślinne i trawniki. W północnej części działki urządzony ogród warzywny, posadowiona szklarnia z elementów stalowych, o pow. 31,2 m2. W części północno – wschodniej ogrodu, pełniącej funkcję rekreacyjną, posadowiona estetyczna altanka o konstrukcji drewnianej. Podwórko od strony zachodniej utwardzone, wyłożone płytami betonowymi. Z możliwością zaparkowania 3-4 samochodów.

PRZEZNACZENIE W PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO (informacje ogólne): Podstawowe – pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną – wolnostojącą. Uzupełniające – dopuszcza się działalność usługowa lub gospodarczą o pow. całkowitej nieprzekraczającej 30% pow. całkowitej budynku. Maksymalna powierzchnia zabudowy – 30% powierzchni działki. Powierzchnia biologicznie czynna – nie mniejsza niż 30% powierzchni działki. WYSOKOŚĆ BUDYNKU – DO 3 KONDYGNACJI NADZIEMNYCH, W TYM PODDASZE UŻYTKOWE Z DOPUSZCZENIEM PODPIWNICZENIA. MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ BUDYNKU DO 12,0 M. Dopuszczalne wyniesienie posadzki parteru – do 1,0 m ponad poziomem terenu. Dachy strome z kalenicami równoległymi do ulicy, dopuszcza się dachy płaskie. Maksymalna powierzchnia zabudowy obiektów garażowych do 45,0 m2.

Termin wydania nieruchomości: 6 do 8 tygodni (do uzgodnienia). POLECAMY!!

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 16 18 18, tel. 609 68 69 67, lub tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

 

Udogodnienia:

  • Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
  • Parking
  • Teren ogrodzony

Zapytaj o tę Nieruchomość: