Dwa budynki pensjonatowe – 2,5 km od piaszczystej plaży, wśród zieleni

Sygnatura Nieruchomości : 71
2.600.000PLN
Powierzchnia: 900 m2 Pokoje: 31 Sypialnie: 31 Łazienki: 31 Rok budowy: 2008 Kod Pocztowy: 76-036

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa – działka o powierzchni 3.937 m2 – ZABUDOWANA DWOMA BUDYNKAMI – PENSJONATAMI.

Budynki wzniesiono kolejno w latach 2003 i 2008, oba charakteryzuje bardzo dobry stan techniczny i bardzo dobry standard wykończenia. Każdy z budynków ma powierzchnię 450 m2, co razem stanowi 900 m2 powierzchni użytkowej.

Budynki mają identyczną konstrukcję i bardzo podobny rozkład pomieszczeń. Oba są ognioodporne, dwukondygnacyjne, podpiwniczone, zbudowane na fundamentach żelbetowych, ściany z płyt żerańskich i suporeksu, ocieplone styropianem, stropy z płyt żerańskich i zbrojonych, wylewanych na mokro, pokryte dachami dwuspadowymi, konstrukcji drewnianej, krytymi dachówką betonową.

W obu budynkach znajduje się 16 +15, czyli razem 31 dużych, jasnych pokoi gościnnych, każdy z estetyczną łazienką z WC. W łazienkach kabiny prysznicowe (kilka łazienek z oknem). We wszystkich glazura i terakota dobrej jakości. Ponadto w każdym z domów urządzono po 1 dużej jadalni z wyposażonymi kuchniami (meble, lodówki, zamrażarki, kuchenki), po 1 pomieszczeniu klubowym, po 1 pomieszczeniu gospodarczym, po 1 ogólnodostępnym WC na parterze. W jednym z pensjonatów sala recepcyjna. W każdym z domów znajdują się również po 1 niezależnej kotłowni – ogrzewanie gazowe własne – nowe piece Buderus z zasobnikami. W nowszym budynku, na parterze – ogrzewanie podłogowe.

Cała posesja ogrodzona i oświetlona lampami stojącymi. Doskonała lokalizacja w cichej, spokojnej i zielonej miejscowości Łopienica (3 km od Ustronia Morskiego). Obiekty położone są 2,5 km od morza i szerokiej plaży z piaszczystymi wydmami, do której prowadzi nowa droga asfaltowa – kończąca się na wydmach (w przypadku osób niepełnosprawnych istnieje możliwość dojazdu aż do samej plaży).

Działka duża z wypielęgnowaną roślinnością i miejscem do wypoczynku. Duży teren rekreacyjny, porośnięty trawą, boisko do badbingtona i siatkówki, kosz do koszykówki, piaskownica, plac zabaw dla dzieci, dwie wiaty rekreacyjne, jedna całkowicie zamknięta – przeszklona – ze stolikami i miejscami do siedzenia, grill ogrodowy, ogród ładnie utrzymany, nasadzenia (kwiaty, krzewy). Na terenie posesji  znajduje się ogrodzony parking mieszczący swobodnie 2 autokary i kilkanaście samochodów osobowych. Miejsca parkingowe są wyraźnie wydzielone, wykonane z kolorowego polbruku. Domy w bardzo dobrym stanie, poddawane stałej konserwacji.

Całe wyposażenie zawarte jest w cenie nieruchomości: tj. meble pokojowe i kuchenne, sprzęt kuchenny, telewizory itp. Istnieje możliwość zaadoptowania obiektów dla celów sanatoryjnych, lub na dom opieki (pomieszczenie zabiegowe, gabinet lekarski, izolatka dla chorych, etc.) Dodatkowo w jednym budynku wejście z poziomu 0. W drugim budynku możliwość  przystosowania wejścia dla osób niepełnosprawnych. Dojazd do posesji drogą asfaltową w odległości 1 km od drogi nr 11 Kołobrzeg – Koszalin. Do Łopienicy kursują regularne busy z Kołobrzegu i Koszalina. W miejscowości sklep. Miejscowość cicha i zielona, spokojna. Dojazd do Kołobrzegu 15 minut. Do Koszalina ok. 30 min.

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 161 818 lub  609 68 69 67 tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

 

Udogodnienia:

  • Ogrzewanie gazowe
  • Parking
  • Pełne umeblowanie
  • Własne ogrzewanie gazowe

Zapytaj o tę Nieruchomość: