Budynek usł. – handl. – gastronom. z pokojami na poddaszu, 200 m od plaży

Sygnatura Nieruchomości : 586
790.000PLN
Powierzchnia: 551 m2 Podłoga: 551 m2 Pokoje: 11 Sypialnie: 11 Łazienki: 9 Typ konstrukcji: murowana Zadaszenie: blachodachówka Kod Pocztowy: 78-131

OFERTA 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!

Na sprzedaż działka gruntu o pow. 447 m2, zabudowana budynkiem murowanym, niepodpiwniczonym, parterowym z poddaszem użytkowym,  usługowym, z usługami handlowo-gastronomicznymi w parterze oraz z funkcją mieszkalną na poddaszu, o łącznej powierzchni użytkowej 551 m2. Budynek w stanie surowym zamkniętym.

Budynek  składa się z parteru o funkcji usługowo – handlowo – gastronomicznej, dodatkowo z  możliwością utworzenia ogródka gastronomicznego przy budynku od strony ulicy. Powierzchnia parteru, zgodnie z projektem wynosi 269,3 m2 i jest zaprojektowana pod salę konsumpcyjną, kuchnię, oraz całe niezbędne zaplecze, jak również z możliwością utworzenia  mieszkania gospodarzy o pow. ok. 85m2.

Poddasze użytkowe składa się z 6 dużych pokoi z łazienkami, oraz dwóch, 2–pokojowych, 2-poziomowych apartamentów, również z łazienkami i 1 niewielkiego pokoju na poddaszu. Wszystkie pokoje z przeznaczeniem pod wynajem. Cztery pokoje posiadają balkony. Łączna powierzchnia poddasza użytkowego to 281,5 m2.

Funkcja oraz kształt budynku zdeterminowane zostały kształtem i lokalizacją działki. Budynek pod dachem stromym, posiada dwie ściany frontowo – szczytowe od ulicy oraz od strony drogi wewnątrzosiedlowej. Projekt zapewnia warunki do korzystania przez osoby niepełnosprawne z części usługowo – gastronomicznej w parterze.

Bardzo dobra lokalizacja doskonale spełniająca funkcję turystyczną, zwłaszcza w sezonie letnim. Budynek zlokalizowany jest przy  uczęszczanej ulicy, w odległości ok. 150 m od zejścia na plażę – centrum.   Działka po zakończeniu budowy wymaga dalszego zagospodarowania. Przy posesji kilka miejsc parkingowych.

Z uwagi na położenie, nieruchomość ta STANOWI IDEALNE MIEJSCE DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI HANDLOWO-USŁUGOWO-GASTRONOMICZNEJ, WSPARTEJ WYNAJMEM TURYSTYCZNYM. SZCZEGÓLNIE POLECAMY!!

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i na podstawie oględzin nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W CELU UZYSKANIA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI O OFERCIE prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 68 69 67 lub tel. 609 16 18 18, tel. (94) 35 230 81, www.kwadrat.kolobrzeg.pl, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

 

Udogodnienia:

  • Powierzchnia działki 447 m2

Zapytaj o tę Nieruchomość: