Pon. - Pt. : 10.00 - 17.00
Graniczna 2/1, 78-100 Kołobrzeg

Bardzo ładny lokal handlowo – usługowo – biurowy w pobliżu centrum

Sygnatura Nieruchomości : 507
2.600PLN
Powierzchnia: 32 m2 Podłoga: 32 m2 Pokoje: 1 Łazienki: 1 Typ konstrukcji: murowana - cegła Kod Pocztowy: 78-100

0% PROWIZJI!!  BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY!

Do wynajęcia na dłuższy okres bardzo ładny i ustawny lokal handlowo – usługowo – biurowy, o powierzchni ok. 32 m2, położony przy ul. Granicznej w centrum Kołobrzegu. Idealny na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności biurowej i usługowej. Lokal usytuowany jest na parterze budynku z bezpośrednim wejściem z uczęszczanego chodnika. Posiada 2 duże witryny wystawowe, oraz drugie wejście od strony klatki schodowej budynku.

W skład lokalu wchodzi duże pomieszczenie handlowo – usługowo-biurowe (19,14 m2), pomieszczenie magazynowo – gospodarcze (4,51 m2), otwarta, umeblowana kuchnia (3,50m2), oraz wc (1,23m2). Wejście przez elegancki przedsionek (4,15m2). Lokal posiada ogrzewanie podłogowe + kaloryfery. Wysokość we wszystkich pomieszczeniach 3,45 m. Dwie przeciwległe ściany w pomieszczeniu głównym, posiadają długości powyżej 5 m. Lokal w stanie technicznym bardzo dobrym. Reklama zewnętrzna na budynku – istnieje okablowanie do zamontowania podświetlanych kasetonów.

TERMIN WYDANIA od 15 lipca 2018r.

Wykończenie: Podłogi – granit, okna – PCV, ściany – tynki malowane, w pomieszczeniach mokrych – glazura, w przedsionku na ścianach ozdobny granit, na podłodze glazura. Świetne miejsce na biuro bądź punkt sprzedażowo – usługowy w centrum miasta! W pobliżu parkingi, liczne sklepy, różnego rodzaju placówki usługowe.

Opłaty:
2600zł – Miesięczny czynsz najmu wraz z czynszem do wspólnoty.

energia – według zużycia

Jednorazowo:
Kaucja zwrotna zabezpieczająca.
Lokal w stanie technicznym bardzo dobrym. POLECAMY!

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 68 69 67, tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Aneks kuchenny
  • Czas najmu - minimum 1 rok
  • Część umeblowania w cenie
  • Kaucja
  • Parking

Zapytaj o tę Nieruchomość: