Bardzo ładny lokal biurowo – usługowy w centrum

Sygnatura Nieruchomości : 608
1.400PLN
Powierzchnia: 36,85 m2 Podłoga: 36,85 m2 Pokoje: 2 Łazienki: 1 Rok budowy: 1993 Piętro: -1 Typ konstrukcji: murowana Kod Pocztowy: 78-100

Do wynajęcia na dłuższy okres bardzo ładny lokal biurowo – usługowy, o powierzchni 36,85 m2, położony na terenie kołobrzeskiej Starówki.  Lokal doskonale nadaje się do  prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności biurowej lub  usługowej. Usytuowany jest w przyziemiu budynku z bezpośrednim wejściem od strony podwórza. Okno w pomieszczeniu głównym wychodzi na ul. Emilii Gierczak.

Lokal składa się z 2 dużych pomieszczeń biurowych – jasnych i przestronnych, ładnie wykończonych. W obu pomieszczeniach eleganckie, pojemne szafy w zabudowie, w pomieszczeniu głównym dodatkowo duże, funkcjonalne biurko. Ponadto w skład lokalu wchodzą: bardzo estetycznie umeblowane pomieszczenie kuchni z dużą szafą w zabudowie, ładna łazienka z wc z kabiną prysznicową, pomieszczenie magazynowo – gospodarcze oraz korytarz. Lokal w stanie technicznym bardzo dobrym. Reklama zewnętrzna do uzgodnienia z właścicielem budynku.

TERMIN WYDANIA od zaraz.

Wykończenie: Podłogi – terakota, okna – PCV, ściany – tynki malowane, w pomieszczeniach mokrych – glazura, Świetne miejsce na biuro lub prowadzenie działalności usługowej w centrum miasta! W pobliżu parkingi, liczne sklepy, różnego rodzaju placówki usługowe. Polecamy!

Opłaty miesięczne: 1750 zł + media

1400zł – miesięczny czynsz najmu dla właściciela

350 zł – miesięczny czynsz do Spółdzielni z zaliczką na ogrzewanie i wodę

energia – według zużycia, zużycie wody według wskazań liczników

Jednorazowo:

Kaucja zwrotna zabezpieczająca w kwocie 2800 zł.

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 16 18 18 lub 609 68 69 67, lub tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • 2 pokoje biurowe + kuchnia + łazienka z wc + pom. gospodarcze
  • Czas najmu - minimum 1 rok

Zapytaj o tę Nieruchomość: