Ładna działka ROLNA z możliwością ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ

Sygnatura Nieruchomości : 574
256.000PLN
Powierzchnia: 5250 m2 Kod Pocztowy: 78-300

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Na sprzedaż bardzo ładna,  niezabudowana działka gruntu o powierzchni 5250 m2, położona w miejscowości Niekanin. Od strony południowej działka przylega do utwardzonej drogi wewnętrznej, przy której wybudowanych zostało kilka domów jednorodzinnych. W najbliższym otoczeniu nowa zabudowa jednorodzinna od strony południowej działki, natomiast od strony północnej pola uprawne. Ładna, spokojna okolica, w trakcie zagospodarowania. Dojazd drogą asfaltową.

Działka o nieregularnym kształcie, w większej części prostokątna. Teren lekko pofalowany, porośnięty trawą, nieogrodzony. Media w drodze przy działce (gaz, woda, kanalizacja), prąd na działce.

Dla tego terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym działka ta oznaczona jest jako „nieruchomość rolna: zabudowa mieszkalna z ogrodnictwem i sadownictwem”. W wypisie z rejestru gruntów użytki oznaczone jako Bp oraz RV.

Estetyczne otoczenie nowopowstającego osiedla podmiejskiego, bliskość natury i sielski charakter wsi przy jednoczesnej bliskości Kołobrzegu sprawiają, że jest to świetne miejsce zarówno pod budowę domu, jak i prowadzenie własnej działalności ogrodniczej i sadowniczej. SZCZEGÓLNIE POLECAMY!!

Ze względu na charakter  rolny nieruchomości, ogłoszenie jest kierowane do podmiotów wymienionych w art. 2 a ust. 1 i 3 ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz. U. z 2012 r. poz. 803 j.t. ze zm.)

Oglądanie nieruchomości możliwe po kontakcie z pośrednikiem. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy: tel. 609 16 18 18, lub 609 68 69 67 tel. (94) 35 230 81, mail: biuro@kwadrat.kolobrzeg.pl, www.kwadrat.kolobrzeg.pl

Udogodnienia:

  • Działka z możliwością zabudowy
  • Media w drodze przy działce
  • Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
  • Ogłoszenie jest kierowane do podmiotów wymienionych w art. 2 a ust. 1 i 3 ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz. U. z 2012 r. poz. 803 j.t. ze zm.)
  • Rola

Zapytaj o tę Nieruchomość: